ציוד מסעדות-בנק ציודים

חייגו עכשיו

נייד אבי: 050-6474245
משרד:04-8529293

עמוד ראשי > מגזין בנק ציודים > רשימת דוכני מזון מומלצים לאירועים

רשימת דוכני מזון מומלצים לאירועים

באירועים חגיגיים האנשים היקרים לנו באים לחגוג איתנו, לשמוח בשבילנו וכמובן, לאכול. מלבד ההפעלות והאטרקציות השונות באירועים, קיימים גם דוכני המזון הקטנים סביבם תמיד ההתקהלות גדולה יותר. לפניכם מספר דוכני מזון שיהפכו את האירוע שלכם מעניין יותר.

מכונת פופקורן


פופקורן הוא מאכל כל כך קדום שכנראה אם לילד אינדיאני בשנת 2000 לפני הספירה הייתה בר מצווה, היו מגישים שם פופקורן. האינדיאנים גילו את הפופקורן כמאכל ואף עשו ממנו תכשיט. לאחר הגעת האירופאים לאמריקה הם קיבלו מהם את הידע איך להכין פופקורן. מכונת הפופקורן התפתחה כבר בתחילת המאה ה 19 והציגה פופקורן טעים יותר וכמובן שמן יותר. מכונות הפופקורן נפוצות היום בעיקר באולמות קולנוע והתגובה של כל הילדים כשהם רואים אותה מחוץ לאולם הקולנוע היא התרגשות קופצנית שמלווה בשעה של לעיסה. מכונות פופקורן לאירועים מכניסות צבע ואור לאירועים השונים ומצליחות ליצור עניין כל פעם מחדש.

צמר גפן מתוק


צמר גפן מתוק או שערות סבתא הוא בהחלט ממתק מרגש. פנים של ילדים עומדים סביב המכונה מוכיחים זאת. הצבעים השונים והמרקם המעולה של שערות סבתא יוצרים עניין בכל אירוע ואוספים סביבם ילדים נרעשים ומבטיחים לגדולים וקטנים כאחד אצבעות דביקות וטעם מתוק. המכונה הראשונה לייצור צמר גפן מתוק נראתה בסוף המאה ה 19 בשיקגו. המכונות היישנות היו מונעות על גז ולכן היו ניידות מאוד. המכונות היום משתמשות בחיבור לחשמל ויוצרות צמר גפן מתוק וחם בכל מקום בו יידרשו.

דוכן נקניקיות


במאה ה 13 נהגו להגיש נקניקיות בלחמניות באירועים של משפחות המלוכה בגרמניה. בימינו, למרות שהלחמניות נחשבות למזון פשוט ונפוץ, כולנו יודעים כמה טעימה היא נקניקייה חמה בלחמנייה טריה. דוכני הנקניקיות הצבעוניים עם המראה האמריקאי יוצרים אווירה ויכולים להאכיל כמות גדולה של סועדים בזמן קצר. ילדים ומבוגרים כאחד נהנים מאוכל רחוב איכותי שלמרות הפשטות שבו, כמעט ולא נתקלים בו בשגרה היום יומית.

קרפ צרפתי

דוכני קרפ צרפתי מציעים את כל מה שמתוק, בעטיפה פריכה וטעימה של קרפ דק וטרי המוכן במקום. קרפ הגרסה המתוקה במיוחד של פנקייקים דקים. למרות השם, המקור של הקרפ הצרפתי מגיע מדרום מערב אסיה. כאשר הגיעו הקרפים למדינות אירופה הם עברו שינויים שונים והותאמו לטעמים והדרישות של כל מדינה. בצרפת הם נחשבים היום מאכל לאומי ומוגשים כמעט בכל מקום. הגרסא הישראלית של קרפים כוללת בתוכה כל סוג של שוקולד עליו אתם מסוגלים לחשוב ויוצרת את הקינוח האולטימטיבי בהכנה במקום. ההכנה של קרפים היא מהירה מאוד ודוכני קרפ יכולים להאכיל מספרים גדולים של אנשים בזמן קצר.

דוכני שייקים

שייקים יכולים להיות האפשרות הבריאה ביותר ברשימה הזו ויכולים גם להיות מהאפשרויות המתוקות ביותר. מקורם של השייקים מגיע מברזיל לפני קצת פחות ממאה שנים ומשם הם הגיעו לארצות הברית ולשאר העולם. שייקים בריאותיים מהווים היום חלק נכבד מדיאטות שונות ומספקים מקור לתזונה בריאה ועשירה. בגרסאות השונות של שייקים ניתן למצוא שלל פירות, מיני אוכמניות שונים, אגוזים ושקדים וכמובן שוקולדים. דוכני שייקים צובעים אירועים ברעננות וטעם ומתאימים בדיוק למזג אוויר הישראלי.

המרכז של כמעט כל אירוע או מפגש חברתי היום הוא אוכל. דוכני מזון שונים אוספים סביבם אנשים ומשדרגים את האירועים השונים. בחירה של דוכני מזון מקצועיים אשר יספקו תמורה ויכניסו עניין וצבע לאירוע יכולים לשפר ולהעצים את החוויה והזכרון מהאירועים השונים. לא רק הטעם חשוב בדוכני מזון, חשובים גם המראה של הדוכן והצוות שמאייש אותו. בתיאבון.

התמונות באדיבות: דוכני המזון של קייטרינג משהו מיוחד