ציוד מסעדות-בנק ציודים

חייגו עכשיו

נייד אבי: 050-6474245
משרד:04-8529293

עמוד ראשי > מגזין בנק ציודים > איזה ציוד צריך בשביל מאפיות

איזה ציוד צריך בשביל מאפיות

מלוש לבצק
מלוש לבצק
תנור אפיה
תנור אפיה
תנור קומביסטימר 20 ס"מ גסטרונום
תנור קומביסטימר 20 ס"מ גסטרונום

אם ברצונכם להקים מאפייה- גדולה או קטנה, חשוב שתדעו כי אחד מהדברים החשובים ביותר שבאפשרותם להשפיע על עתיד המאפייה שלכם, הוא ציוד למאפיות.

מי מאיתנו לא נפעם פעם אחת בחייו לפחות מטריותם של המאפים שהוא רכש במאפיה כזו או אחרת, בין אם מדובר בלחם, פיתות, בורקסים, עוגיות או עוגות, ועקב כך שב באופן קבוע למאפיה זו על מנת לרכוש עוד ועוד מן המאפים האהובים עליו? מנגד, מי מאיתנו נכנס למאפיה מסוימת וחש כי המאפים נחים שם לפחות יממה שלמה, ולכן נמנע מלרכוש שם מאפים ואף טרח לספר זאת לאשתו, לחברים, לילדים וכיוצא בזה?

מכך אנו מבינים למעשה את חשיבות איכות המאפים המיוצרים בכל מאפיה ומאפיה, איכות שנקבעת הרבה פעמים על סמך טיב ציוד למאפיות.

ציוד למאפיות – איזה ציוד חשוב לטובת עתידה של מאפיה?

מאפיה, מעצם העובדה שעוסקת בעיקר באפייה ובהכנת מזון מוגדר, מצריכה לרוב ציוד מאוד מוגדר וספציפי.

תחת הכותרת ציוד למאפיות ניתן למצוא, בין היתר, את המכונות הבאות:

  1. תנורי אפייה - במסגרת רכישת ציוד למאפיות, ניתן למצוא מגוון סוגים של תנורי אפייה, וזאת על מנת לאפשר לבעלי מאפיות לבחור בתנור האידיאלי והמתאים ביותר עבורם ועבור המאפים אותם הם מתכננים לאפות. ניתן לרכוש תנורי אפייה בעלי מגשים מסתובבים- לטובת אפייה אחידה בכל המגשים, תנורי אפייה המחולקים לתאים, תנורי אפייה משולבים בתאי תפיחה ועוד.
  2. עוד מכשיר עליו לא ניתן לוותר במסגרת רכישת ציוד למאפיות הוא מלוש בצק. מלוש בצק הוא מכשיר שתפקידו הוא ללוש בצק באופן אחיד ואיכותי. איכות הבצק משפיעה רבות על תוצאתו הסופית של המאפה, ולכן חשוב מאוד לרכוש מלוש בצק איכותי בעל פונקציונליות רבה.
  3. ויטרינה להצגת מאפים/עוגות/עוגיות – לרוב, מוצגים המאפים המיוצרים במאפייה על גבי מגשים הממוקמים בסמוך לקירות המאפייה או במרכזה. יחד עם זאת, הרבה מאוד מאפיות משדרגות את עצמן ואת המוניטין שלהן על ידי הכנת עוגות מיוחדות ומפתות, והצגתן בכניסה. על מנת להציג עוגות אלו באופן היוקרתי והאסתטי ביותר, ניתן לרכוש ויטרינה מקררת יוקרתית ונאה, שתמשוך כל עין ועין שעוברת בסמוך למאפייה המדוברת.

ציוד למאפיות – מתאים גם בבית?

בשנים האחרונות , הפך ציוד למאפיות לציוד מבוקש ביותר גם על ידי אנשים פרטיים שאינם בהכרח בעלי מאפיות.

נשים וגברים רבים שבצק אהוב עליהם במיוחד נשבו בקסם האפייה בבית- לחמים, עוגות ועוגיות הינם מזונות שרבים נהנים מהם, ולכן אחזקת ציוד למאפיות שגודלו סביר ומתאים לגודל מטבח ממוצע עשוי להיות משתלם גם לטווח הארוך, ולהתאים במיוחד לאנשים שאוהבים לארח בביתם ולהגיש ארוחות מיוחדות שלא ניתן להכין בכל בית.

בהקשר זה חשוב לציין כי ציוד למאפיות הוא אינו הוצאה פשוטה, ולכן על מנת להימנע מלרכוש אותו פעמים רבות תוך בזבוז כספים רבים, מומלץ לרכוש ציוד איכותי שיחזיק מעמד לתקופה ארוכה.